U bent hier

Pijnstillend

   

188 producten gevonden
831060

Rowo Hirschtalgcreme

€9,90
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Rowo hertensalgcreme voor intensieve verzorging van ruw huid met
Inhoud: 100 ml

832467

Idyl Paracetamol kind 60 mg

€1,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een
Inhoud: 10 zetpillen

833046

Apotex Paracetamol 500 mg

€0,55
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol Apotex 500 mg behoort tot de groep van de zogenaamde
Inhoud: 20 tabletten

617493

Healthypharm Ibuprofen 200 mg

€2,59
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Ibuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller
Inhoud: 40 tabletten

617497

Healthypharm Paracetamol 500 mg

€0,59
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
Inhoud: 20 tabletten

617500

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

€1,39
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
Inhoud: 20 tabletten

617503

Healthypharm Paracetamol kind 120 mg

€2,05
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Healthypharm Paracetamol Kinderen Zetpillen 120mg
Inhoud: 10 zetpillen

617504

Healthypharm Paracetamol kinderen 240 mg

€2,05
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Healthypharm Paracetamol kinderen Zetpillen 240 mg helpt bij koorts en
Inhoud: 10 zetpillen

622641

Daro Hoofdpijnpoeders

€4,37
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Bestrijdt snel (zware) hoofdpijn en is een effectieve oplossing bij
Inhoud: 20 stuks

628147

Finimal

€3,24
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Finimal bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn,
Inhoud: 20 tabletten

630206

Roter Paracof

€2,21
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Roter Paracof is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en
Inhoud: 20 tabletten

630207

Roter Paracetamol 500 mg

€1,49
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en
Inhoud: 20 tabletten