U bent hier

Pijnstillend

   

187 producten gevonden
879196

Aleve Classic

€3,24
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Aleve Classic 220 bij algemene klachten zoals hoofdpijn, reumatische
Inhoud: 12 tabletten

879462

Teva Acetylcysteine 200 mg

€5,30
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het
Inhoud: 20 sachets

879947

Teva Acetylcysteine 600 mg

€15,35
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Acetylcysteïne breekt taai, vastzittend slijm af, zodat het
Inhoud: 30 sachets

882356

Idyl Ibuprofen 400 mg suikervrij

€1,59
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Te gebruiken bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en
Inhoud: 20 tabletten

882357

Idyl Paracetamol 500 mg

€0,55
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid
Inhoud: 20 tabletten

882360

Idyl Paracetamol 500 mg met coffeine

€2,19
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts
Inhoud: 40 tabletten

882362

Idyl Paracetamol kind 120 mg

€1,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts
Inhoud: 10 zetpillen

882364

Idyl Paracetamol 500 mg

€2,55
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en
Inhoud: 10 zetpillen

882365

Idyl Paracetamol 1000 mg

€1,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Te gebruiken bij koorts en pijn, bij griep en verkoudheid, bij koorts
Inhoud: 5 zetpillen

617493

Healthypharm Ibuprofen 200 mg

€2,59
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Ibuprofen is een ontstekingsremmende pijnstiller
Inhoud: 40 tabletten

617497

Healthypharm Paracetamol 500 mg

€0,59
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
Inhoud: 20 tabletten

617500

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

€1,39
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
Inhoud: 20 tabletten