U bent hier

SAN Ibuprofen 400 mg

   
734512
€3,49
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Inhoud:20 dragees
Merk:SAN

Klantenservice

Vragen? Chat met ons of vul het contactformulier in.
Telefoonnummer: 088 990 86 00

Omschrijving

Ibuprofen is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt. 

Samenstelling:
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. 
De andere stoffen in dit middel zijn: maïszetmeel, gepregelatiniseerd zetmeel, colloïdaal siliciumdioxide (E551), stearinezuur (E570), talk (E553b), calciumcarbonaat (E170), titaandioxide (E171), erytrosine (E127), carnaubawas (E903), sacharose, polyethyleenglycol, povidon (E1201), aardappelzetmeel (geoxideerd en geacetyleerd) en polysorbaat 80 (E433). 

Gebruik:
Gebruik dit middel altijd precies zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. Twijfelt u over het juiste gebruik? Neem dan contact op met uw arts of apotheker. 
De gebruikelijke dosering is voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar (≥ 40 kg): 
De eerste dosis is 400 mg (1 tablet van 400 mg of 2 tabletten van 200 mg), zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur). 

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Fabrikant 
Pharmachemie B.V
Houder van de vergunning voor het in de handel brengen 
Samenwerkende Apothekers Nederland bv
Kralingseweg 201
3062 CE Rotterdam