U bent hier

Pijn algemeen

   
135 producten gevonden
721231

Roter Paracetamol 500 mg

€2,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Roter Paracetamol is pijnstillend en koortsverlagend bij griep en
Inhoud: 50 tabletten

952178

Healthypharm Paracetamol 500 mg

€1,19
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid
Inhoud: 50 tabletten

713463

Voltaren Voltaren K 12.5 mg

€5,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Voltaren K 12,5 mg is een pijnstiller die ook ontstekingen (zwellingen
Inhoud: 20 tabletten

786623

Leidapharm Paracetamol 500 mg

€1,30
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol 500 mg is een geneesmiddel bij pijn en koorts.
Inhoud: 50 tabletten

864464

Sanias Diclofenac kalium 12.5 mg

€3,99
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Diclofenac Kalium is een pijnstillend en ontstekingsremmend
Inhoud: 20 tabletten

724043

Roter Paracetamol 500 mg bessen

€4,49
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Te gebruiken bij diverse soorten lichte tot matige pijn en/of om
Inhoud: 20 smelttabletten

628167

Saridon

€3,55
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Saridon bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, hoofdpijn,
Inhoud: 20 tabletten

649960

Panadol Panadol plus glad

€5,19
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Panadol Plus gladde tablet bij hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit,
Inhoud: 48 tabletten

889495

Healthypharm Paracetamol caplet 500

€1,39
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met
Inhoud: 50 stuks

617497

Healthypharm Paracetamol 500 mg

€0,59
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
Inhoud: 20 tabletten

617502

Healthypharm Paracetamol 500 mg coffeine

€2,45
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
Paracetamol werkt pijnstillend en koortsverlagend.
Inhoud: 40 tabletten

817370

Idyl Ibuprofen 400 mg liquid caps

€4,25
Voorraad:
 
 
 
 
 
 
De werkstof is vloeibaar verpakt in de zachte capsule, waardoor deze
Inhoud: 20 capsules